Symfuhny egy híres amerikai „Twitch” játékos, aki Fortnite játékáramáról ismert
Társadalmi-Media-Csillagos

Symfuhny egy híres amerikai „Twitch” játékos, aki „Fortnite” játékáramairól ismert. Játékkarrierjét a „Twitch” révén kezdte 2018-ban, és most már több mint 500 ezer követője van a platformon. Karrierje kezdete óta Symfuhny különféle szóló- és duóversenyeken vesz részt. Összeállt olyan játékosokkal, mint a Zayt, a Snood, a Nate Hill és a SypherPK. A Symfuhny óriási népszerűséget nyert a 'Fortnite' élő közvetítő projektjein keresztül. Játékvideókat is közzétesz a 'YouTube' csatornáján. Bemutatóévében Symfuhny több mint 20 000 dollár nyereményt nyert egyetlen játékból, ami a karrierje eddig a legmagasabb.

Szerencsejáték-karrier

Az első „Twitch” élő közvetítését 2018. júniusában jelentette meg. Szólóként debütált a „Summer Skirmish Series NA - Week” című nyolchetes online eseménysorozatban, amelyet az „Epic Games” házigazdája volt. A bajnokság 12. helyén szerepelt. A következő hónapban ismét részt vett ugyanazon a versenyen. Ezúttal azonban teljesítménye rosszabb volt. A verseny végére a 32. helyen állt.

Symfuhny részt vett a NA 'Summer Skirmish Series' sorozatban, és a népszerű Zayt Fortnite játékos mellett játszott. A duó a harmadik helyezett a verseny hetedik hetének első és második napján is. Ezután összekapcsolódott Christian "Snood" Hastie-vel, a 'Ghost Gaming' játékosával, a 'Fall Skirmish Series' -hez, amely egy hathetes online eseménysorozat, amelyet az 'Epic Games' üzemeltet. A csapat az ötödik helyet szerezte meg a sorozat első hetében. 2018 októberében a Symfuhny ismét a 'Fall Skirmish Series'-t játszotta Nate Hill' Faze Clan 'játékosával, és az ötödik hét végére a negyedik helyen állt. A következő hónapban ő és a „Luminosity Gaming” streamer Ali „SypherPK” Hassan összeállt a „BoomTV / Code Red” sorozatra, a „Fortnite Esports” eseményre. A második helyen álltak a sorozatban.

2018 decemberében a Symfuhny játszotta a „Winter Royale” című online szólóeseményt, amelyet az „Epic Games” házigazdája volt. Sajnos előadása nem volt megengedhető, és a sorozat döntőjében a 97. helyet érte el.

2018. október 28-án a Symfuhny több mint 20 000 dolláros pénznyereményt kapott a „Fortnite őszi királyi sorozat - 6. hét - Stream-Vitational” címmel. A bajnokság 11. helyén fejezte be a teljes nyertes pénz körülbelül 16,40% -át. Ez a legmagasabb pénznyeremény egy versenyen, amelyet a Symfuhny eddig nyert.

Symfuhny közzéteszi játékvideóit a Twitch és a YouTube csatornán. A Twitch csatornán is élő közvetítés, ahol tisztességesen követi. 2014 áprilisában létrehozta a „YouTube” csatornát. A csatorna elsősorban játékvideóit tárolja. Most már több mint 274 ezer előfizetővel rendelkezik. Symfuhny más közösségi média platformokon is aktív, mint például az „Instagram” és a „Twitter”, ahol hozzászólásai több mint 385 ezer és 86 ezer követőt szereztek neki.