BJ McLeod amerikai sportkocsi versenyző és csapattulajdonos. Nézze meg ezt az életrajzot, hogy tudjon gyermekkoráról,
Sportolók

Brian Jeffrey “B.J.” McLeod egy amerikai személygépkocsivezető, akit versenyautónak tartanak korai eredményei miatt. 3-kor kezdte az ATV-versenyeken versenyezni, és 5 éves kora 5 éves korában elindult a gokartba. 13 éves korában ő lett a legfiatalabb profi versenyző, aki kvalifikálódott és versenyezhet egy „American Speed ​​Association” által szankcionált versenyen. Amellett, hogy kivételes járművezető, McLeod látomásos üzletember, aki a „B.J. A McLeod Motorsports Inc., egy „autó-autóverseny”, amely a „NASCAR Xfinity Series” versenyben áll és sofőr-fejlesztő programot vezet. 15 000 négyzetláb hosszú létesítménye van Észak-Karolinában, amelyet üzleti partnere és felesége, Jessica McLeod 2018-ban újított fel. Kiváló sofőrökkel rendelkezik, akik továbbra is új magasságokat érnek el a verseny világában. Részben áll a „JD Motorsports” és a „Rick Ware Racing” versenyeken.

Gyerekkori és korai élet

Brian Jeffrey McLeod 1983. november 17-én született a floridai Wauchula-ban. Gyerekkora ideje alatt házihűtött. Tanulmányait a Highlands County Christian School-ban fejezte be. McLeod 3 éves korában kezdte meg az „ATV” versenyeket. 5 éves koráig elindult a gokartozásba, és maga mélyére tett szert azzal, hogy 300 győzelmet nyert. versenyek és 18 bajnokság regionális, állami és nemzeti szinten.

McLeod gyermekkorától kezdve keményen dolgozott. Tizenéves korában ideje nagy részét autók építésével töltötte el üzletében, szüleinek segítésében üzleti teherfuvarozó társaságában, mikro fúvókák rögzítésében narancssárga ligetekben és árokásásban, a tanulmányai irányítása közben.

Karrier

Hihetetlenül fiatal, 13 éves korában kezdte az autóverseny pályafutását. Végül a legfiatalabb versenyzővé vált, aki 1997 augusztusában nyert egy „Super Late Model” (SLM) versenyt az „Orlando Speed ​​World” versenyen. McLeod 26 éves volt, 100 'SLM' versenyt és számos délkeleti bajnokságot nyert. 1997 októberében előzte meg történeteit azáltal, hogy kvalifikált és részt vett az ASA által szankcionált „Sweet Potato 400” versenyen a „Southern National Speedway” versenyen Kenley-ben, Észak-Karolinában.

McLeod két versenyen vett részt a „Hooters Pro Cup” sorozatban 2000-ben, a „Hickory Motor Speedway” -ben Észak-Karolinában és az „USA International Speedway” -ben Floridaban. A következő évben versenyre került a Tennessee-i Fairgrounds Speedway versenyen a „Herzog Motorsports” versenyre az ASA „National Tour Race” versenyén.

A legtöbb profi járművezetőhöz hasonlóan, a McLeod is a „NASCAR” -ra összpontosított. 2010-ben kezdte meg a NASCAR útját azáltal, hogy a „Camps World Truck Series” versenyt vett részt a „Martinsville Speedway-en” a „Germain Racing” számára a 9. számú autójukban. A debütáló szezonban lenyűgöző teljesítményt nyújtott, a 23. pozíció után a 17. helyen végzett.

2011-ben McLeod osztotta a „NASCAR” ütemtervét a „B.J. A McLeod Motorsports, az „SS-Green Light Racing” és az „RSS Racing” szezonra. A következő évben részleges ütemtervet futtatott az RSS, a „Glenden Enterprises” és a „Hillman Racing.” Részeként. 2013-ban azonban a csapatára összpontosított, és csak a szezon döntőjét futtatta a „Homestead-Miami Speedway” pályán. A következő két 'NASCAR' szezonban McLeod vett részt az 'SS-Green Light' induló és parkolójának.

2015 nagy év volt a sofőr számára. Debütált a „NASCAR Xfinity Series” -en az „Iowa Speedway” -nél, a „Rick Ware Racing” -nél. 68 kör után fékezési problémák miatt kellett visszavonulnia, és képes volt megszerezni a 36. helyet. Ugyanebben az évben eljutott a „NASCAR” versenyverseny sorozatához is. A „Sylvania 300” versenyén debütált a „Sprint Cup Series” versenyen, a „Circle Sport” számára a „Chevrolet SS” 33. számú vezetéssel.

2016-ban visszatért az „Xfinity Series” sorozatba, hogy a saját csapatával, a „B.J. A McLeod Motorsports ”, amely debütált a„ Daytonában ”, a 78. és a 8. számú autók mezőjére támaszkodott. McLeod három, a 20 legfontosabb helyezett közül elérte a 78. számú autójában, és Todd Peck, Stanton Barrett, Travis Kvapil és Jeff Green mellett részben vezette a 8. helyet. Később a szezonban a csapat a 99-es számú autót adta a flottához, három autóra bővítve. A 2016-ban csak egy versenyre visszatért a „Camping World Truck Series” versenyre, bejutva a „Kansas Speedway” MB MB Motorsports 15 legfontosabb körébe.

A 2017. évi „Xfinity Series” három autóparkjával folytatta üzemeltetését. Az első három versenyen vállalta a tulajdonos szerepét, és a „Las Vegas Motor Speedway” -en nyitotta meg szezonját.

Mcleod vezető helyet tett a 25 legmagasabb körbe a 'Phoenix Raceway' és az 'Auto Club Speedway' versenyeknél. A legfeledékenyebb előadását azonban a 'Daytona International Speedway' versenyen végezte, a 11. helyen végzett. Az egyéni eredményein kívül csapata is óriási erőfeszítéseket tett, és több 15 legjobb eredményt kapott. Jeff Green a „Talladega Speedway” tíz legjobb versenyzője között végzett. Hasonlóképpen Tommy Joes Martins a 11. helyen végzett, Josh Bilicki pedig a 12. helyet érte el.

A McLeod 2018-ban jobban összpontosított a versenyzés üzleti aspektusára, létrehozva egy korszerű létesítményt a „Goodwin Circle” -nél Mooresville-ben, Észak-Karolinában, amelyben több mint 28 versenygép található 15 000 négyzetláb hosszú területen, szimulátorok és egy teljesen felszerelt tornaterem és edzőterem.

2019-ben a McLeod bevitte a JD Motorsports csillagot, Vinnie Miller-et, Gary Kellerrel együtt. Noha Miller újonc a 'NASCAR Xfinity Series' sorozatban, a csapat 78 zászlóshajója, Camaro pilótaként fogja pilótazni.

Család és személyes élet

Személyes életéről nem sokat tudunk. Nős, Jessica McLeod, felesége, aki a „B.J. A McLeod Motorsports ”és képzett versenyző. Rendkívül szenvedélyes az egészség és a fitnesz iránt.